Lepší firma pro lepší život!

pomoc podnikatelům

Spolu cestu najdeme!

Krátký příběh na úvod

Sedíme s klientem a on/a hovoří o svých problémech. Občas položím doplňující otázku, ale jinak především naslouchám...

Na závěr si stanovíme cíl pro příští setkání.

Po hodině se loučíme a klient/ka říká: "Mě se tak ulevilo. Konečně jsem si měl/a s kým popovídat."

A to máme za sebou teprve první setkání! I tak někdy vypadá pomoc podnikatelům.

Proč se to stává

Žijeme v uspěchané době. Všichni mají plno svých starostí a málo času na ty vaše. A lepší to není ani s nejbližšími. Tak třeba partner/ka - má také dost svých starostí a když je čas, tak se přece nebudete bavit o vašich starostech. Rodiče jsou poněkud mimo a tak "to" máte v sobě a ono to hlodá. Co jste mohl/a udělat lépe, ale neudělal/a. Co jste mohl/a říci jinak, ale neřekl/a. Do toho to ve firmě neběží tak, jak byste si to představoval/a. Musíte tomu věnovat ještě víc času než dřív. Jste v práci od nevidím do nevidím a doma vás skoro neznají... Že se to podepisuje na vztazích v rodině? Právě v tom často spočívá moje pomoc majitelům firem.

Přečtěte si jak založit dobrou firmu.

Věřím, že tam najdete inspiraci i v případě, že vlastní firmu již máte!

Co s tím

Je načase zbavit se pochybností, myslet pozitivně, začít potíže řešit a ne si s nimi dělat starosti. Prostě si začít užívat života!

Ke každému klientovi přistupuji individuálně s cílem, aby učinil/a a realizoval/a správná rozhodnutí (nabídnout co nejvhodnější postup), nikoliv rozhodovat místo vás. Společně proto stanovíme obsah, rozsah a postup tak, abyste měl/a dostatek motivace, znalostí, dovedností i času to zvládnout. Pochopitelně vám budu pomáhat ve všech fázích procesu změny - více najdete zde. Společně půjdeme krok po kroku, schod po schodu. Pravděpodobně zvolíme koučování kombinované s poradenstvím.

 

Projděte si, prosím, tento web. Věřím, že vám pomůže se rozhodnout!

 

Rozhodně na to již nebudete sám/sama!

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode