Lepší firma pro lepší život!

Koučování

Najděte svoji cestu pomocí koučování!

Zaměřit se můžeme jak na vás - koučování majitelů firem, tak na vaše podřízené - koučování manažerů. Zabývat se budeme posílením pocitu vyšší životní spokojenosti. Cílem koučování je pomoc koučovanému překonat problémy, které ho/ji limitují při rozvoji a dosahování lepších výsledků.

Máte ve firmě perspektivní pracovníky (odborníky/pracanty), kteří mají nějakou slabinu, ale přesto o ně stojíte. Možná byste je rád/a i povýšil/a.

Ale bez odstranění těch slabin to nejde...

Příklady slabin, které se vyskytují často jak u majitelů, tak i u ostatních manažerů:

- Pocit, že všechno udělám lépe a rychleji než ostatní.

- Pocit, že mám přehled a nic mi neunikne.

- Problémy v jednání s lidmi.

Vše můžeme doplnit i o 360° zpětnou vazbu.

Lidé s takovýmto chováním, i když jsou odborníci, nebo vynikající pracanti, jsou díky své slabině ve skutečnosti rizikovým faktorem. Právě proto mají nadřízení zájem o individuální koučování takovýchto pracovníků. Mým cílem jako kouče je pak najít důvody nesprávného chování a následně ho alespoň omezit, když ne odstranit.

Můžete tak získat třeba i spojence na cestě za potřebnou změnou!

Upozornění:    Koučink má šanci na úspěch jen tehdy, pokud o to má daná osoba (koučovaný) zájem. Zde nestačí příkaz nadřízeného. Proto je potřeba takového člověka nejdřív namotivovat. Ideální je, pokud jemu samotnému způsob, jak pracuje nevyhovuje. Třeba proto, že musí být v práci plno hodin navíc a nemá tak čas na svoji rodinu a zájmy...

Postupte na vyšší úroveň leadershipu!

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode