Lepší firma pro lepší život!

Rozvoj osobnosti

Zvyšujte svoji cenu na trhu práce!

Co vám říkájí výrazy jako: vzrušení, vášeň, plný/á energie, posedlost, nespoutané nadšení, vize změnit život, zaujetí, nebo výjimečná práce?

Chcete, aby se výše uvedené výrazy nevytratily z vašeho života a přežít práci ve zdraví? Pak musíte zvyšovat svoje znalosti a dovednosti tak, abyste se dokázali přizpůsobit měnícím se podmínkám (osobnostní rozvoj). To se snadno řekne, ale mnohem obtížněji realizuje. Podíl na tom mají níže uvedené tři zóny a způsob, jak je vnímáme.

Ze zóny komfortu (tam to známe a odpovídá to našim hodnotám), jsme za určitých podmínek (motivace) ochotni vykročit do zóny učení se novým věcem. Pokud tyto nové věci překročí hranici naší schopnosti akceptace, pak "utečeme" do své zóny komfortu a v ní se "zabarikádujeme"...

Rozvoj osobnosti má za cíl maximálně využít zóny učení a postupně ji zvětšovat. Tím se omezuje zóna paniky a my se dokážeme rozvinout i do nových oblastí a často v sobě nalezneme netušené schopnosti. 

S rozvojem osobnosti vám pomohu především jako poradce a kouč, ale třeba i v rámci kurzů. Společnými silami dosáhneme potřebného zlepšení. Projděte si, prosím, také ostatní kapitoly. Věřím, že v sobě najdete sílu na ještě větší rozvoj osobnosti.

Vykročte ze své zóny komfortu!

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode